globo contact

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

zamowienia_publiczne
Karolina Zarychta
E-mail: karolina.zarychta@globojet.pl
Telefon: 505 103 935

Michał Łankiewicz
E-mail: michal.lankiewicz@globojet.pl
Telefon: 607 773 499

hp_partner_2012      Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokich kontaktach handlowych jesteśmy w stanie zaopatrzyć instytucje w każdy tusz toner jaki występuje na rynku, współpracując z największymi dystrybutorami materiałów do drukarek producentów drukarek tzw. oryginałów wypracowaliśmy mocną pozycję oraz znakomite ceny co pozwala nam z powodzeniem konkurować o największe zamówienia dużych korporacji jak i instytucji użyteczności publicznej.

     W okresie postępu technologicznego wiele firm i instytucji oprócz tonerów i tuszy wyprodukowanych przez producentów drukarek decyduje się na częściowe lub całościowe rozpisywanie zamówień dopuszczając dostawców do oferowania produktów równoważnych tzw. zamienników, które gwarantują obniżenie kosztów drukowania nawet o 70%, dla tychże firm i instytucji świadczymy merytoryczną pomoc w zakresie wiedzy o zamiennikach. Jako, że istnieje wiele firm oferujących materiały regenerowane, a ich elementy pozyskiwane są ze starych zużytych tonerów i decydują się te firmy na udział w przetargach służymy swoją wiedzą instytucjom w rozpoznaniu materiałów niepożądanych w ich zamówieniach.

     W zakresie zamówień publicznych zawierających produkty równoważne zaoferowaliśmy naszym klientom rozwiązania gwarantujące duże oszczędności bez negatywnego wpływu na działanie i żywotność sprzętu drukującego.

     Firma Globo Group wypuściła na rynek linię własnych tonerów marki Globo-Jet 100% nowy, jako producent i importer tonerów do drukarek laserowych i kartridży do drukarek atramentowych Globo-Jet stworzyliśmy pakiet produktów 100% nowych nieregenerowanych o najwyższej jakości pozwalających bez wpływu na jakość i ilość wydruków jak i żywotność sprzętu drukującego obniżyć koszty użytkownikom drukarek. Dzięki badaniom jakim poddajemy nasze tusze i tonery cyklicznie w naszym serwisie zapewniamy najwyższej jakości produkty do drukarek w cenach o wiele niższych niż materiały wyprodukowane przez producentów drukarek. Badania na tonerach i kartridżach, które przeprowadzamy wykonujemy według wytycznych Światowej Organizacji dla Standaryzacji (ISO – International Organization for Standaryzation) dają nam obraz wydajności oraz jakości produktów już na etapie testów przed wprowadzeniem na rynek.

Normy wydajnościowe przyjmowane do testowania naszych produktów to:

ISO/IEC 19752 – dla tonery monochromatyczne
ISO/IEC 19798 – dla tonery kolorowe

ISO/IEC 24711 – dla atramenty / kartridże standard test
ISO/IEC 24712 – dla atramenty / kartridże kolor test

     Każdy nasz tusz i toner posiada raport z testu wydajności przeprowadzonego według powyższych norm i poświadczenie w formie deklaracji zgodności i wydajności wyników testu, a także karty charakterystyki produktów dla opisu właściwości fizyko-chemicznych oraz bezpieczeństwa toneru i atramentu.      Wszystkie tusze i tonery marki Globo-Jet 100% nowy posiadają znak bezpieczeństwa CE oraz są produkowane zgodnie z normami ISO 9001 w zakresie zarządzania i 14001 w zakresie zagadnień środowiskowych.
     Produkty Globo-Jet 100% nowy spełniają najnowsze normy (Karty Charakterystyki Produktów Zgodne z REACH). Norma REACH zapewnia stosowny opis zagrożeń i postępowania w stosunku co do konkretnej substancji (tusz / toner). Produkty Globo-Jet 100% nowy w zakresie tonerów do drukarek laserowych spełniają wymogi niskiej emisji proszku do atmosfery w trakcie działania drukarki co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo osób pracujących w bezpośrednim sąsiedztwie sprzętu drukującego.
     Normy te stały się istotne ze względu na szkodliwość niektórych proszków używanych do regeneracji tonerów oraz niskiej jakości tonerów regenerowanych charakteryzujących się wysoką emisją proszku do atmosfery w czasie drukowania. Zamysłem firmy jest, aby nasze tonery i tusze oprócz wysokiej jakości oraz najwyższej wydajności charakteryzowały się również absolutnym bezpieczeństwem użytkowników drukarek.

WYBRANE REFERENCJE

galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet
galeria_globojet